Green Charter

Jacht AQUASUN 34

Nowość na Mazurach – Czarter jachtu Nikhen Aquasun 34. Jest to bardzo wyjątkowy, jeden z nielicznych jachtów na Mazurach z otwieranym dachem!
Elegancka i zgrabna sylwetka, duży komfort użytkowania oraz imponującą przestrzeń mieszkalna.

W naszej ofercie dostępne są dwie wersje tego jachtu – AftCab oraz Sedan.


Aquasun 34 AftCab

Jacht Aquasun 34 AFTCAB jest 8 -osobowy, wyposażony w 3 komfortowe sypialnie dwuosobowe oraz możliwość noclegu dla 2 osób w mesie. Na jachcie są dwie łazienki z prysznicami i ciepłą wodą.


Aquasun 34 Sedan

Jeśli jednak wybieracie się na urlop z mniejszą załogą warto rozważyć wynajem jachtu Aquasun 34 w wersji SEDAN. Kabinę rufową zastąpiono otwartopokładowym miejscem do wspólnego spędzania czasu, czyli jacht jest 6-osobowy wyposażony jest w 2 dwuosobowe sypialnie oraz po rozłożeniu sofy w mesie spanie dla 2 osób. Na jachcie jest jedna łazienka z prysznicem i ciepłą wodą.

JACHT NIKHEN AQUASUN 34 PODZIELONY JEST NA CZĘŚĆ DZIENNĄ, MIESZKALNĄ DO WSPÓLNEGO SPĘDZANIA CZASU Z ZAŁOGĄ ORAZ CZĘŚĆ NOCNĄ, SYPIALNIANĄ ZNAJDUJĄCĄ SIĘ POD POKŁADEM.

Część dzienna

W części dziennej dostępne są: w pełni wyposażona kuchnia z lodówką elektryczną i kuchenką gazową oraz salon/jadalnia z dużą sofą i stołem. Sternika ucieszy regulowany fotel umożliwiający wygodne prowadzenie jachtu w pozycji siedzącej jak i stojącej. Jacht posiada dwa stery strumieniowe i wynajem jachtu Aquasun 34 na Mazurach możliwy jest bez patentu motorowodnego, jednak ze względu na wielkość tej łodzi wymagamy doświadczenia sternika w prowadzeniu jachtów motorowych. Dużym atutem tego jachtu i rozwiązaniem bardzo rzadko spotykanym jest dach, który można niemal całkowicie otworzyć i w pełni korzystać ze słonecznej pogody. Dodatkowo można odpoczywać na wygodnych materacach dziobowego pokładu słonecznego.

Część nocna

Na jachcie w zależności od wersji są 2 lub 3 sypialnie. Sypialnia dziobowa z dużym trójkątnym, dwuosobowym łóżkiem i licznymi szafkami. Sypialnia środkowa z rozkładanymi materacami zapewniająca wygodny nocleg dla dwóch osób oraz dodatkowo w wersji AFTCAB kabina rufowa z dwoma oddzielnymi łóżkami. Dużym udogodnieniem jest możliwość bezpośredniego wejścia do tej kabiny z platformy rufowej jachtu. Dodatkowo do tej kabiny przypisana jest własna toaleta z prysznicem (wejście do łazienki bezpośrednio z kabiny) Druga łazienka położona jest obok kabiny dziobowej.

Ekologia

W obu wersjach wynajmowanych przez nas łodzi zastosowano nowoczesną technologię oczyszczania ścieków. Jachty wyposażone są w bioekologiczną oczyszczalnię nieczystości płynnych funkcjonującą w układzie zamkniętym.

Jeśli interesuje Cię czarter Houseboata na Mazurach z otwieranym dachem i nowoczesnym wyposażeniem wynajem jachtu Aquasun 34 będzie świetnym wyborem. Zapraszamy!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Aquasun 34 Sedan

AQUSUN 34

Aquasun 34 AftCab

AQUSUN 34
AQUASUN 34 SEDAN (WERSJA 6-OS.) AQUASUN 34 AFTCAB (WERSJA 8-OS.)
ILOŚĆ KOI 6 8
ILOŚĆ ZAMYKANYCH KABIN 2 3
ILOŚĆ ŁAZIENEK 1 2
DŁUGOŚĆ 10,3m
SZEROKOŚĆ 3,2m
ZANURZENIE 0,8m
MAX. WYSOKOŚĆ W KABINIE 1,85m
ZBIORNIK OLEJU NAPĘDOWEGO 140 l
ZBIORNIK WODY 200 l
ZBIORNIK NIECZYSTOŚCI 300 l

WYPOSAŻENIE